• 25.06.2021

• Życzenia na wakacje!

Bądźcie bezpieczni!

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności.

Rok bardzo dziwny ze względu na panującą pandemię koronawirusa…

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł  czas odpoczynku od książek, zeszytów, komputera, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Nareszcie… długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom
            Szkoły Podstawowej  w Zakrzewku oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

• Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad dotyczących bezpieczeństwa w walce z koronawirusem;
            • bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu - noście drobne elementy odblaskowe na Waszej odzieży i plecakach;
            • pamiętajcie o telefonach alarmowych - numer alarmowy: 112;
            • myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań w miejscach zabaw i odpoczynku;
            • przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe i zwracajcie uwagę na znaki ostrzegające przed niebezpieczeństwem;
            • używajcie kasków chroniących głowę
            •  - na rowerze, rolkach itp.

DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH !